Special Attack: Difference between revisions
No edit summary |
|||
Line 675: | Line 675: | ||
|[[Pooh]]<br>[[Piglet]]<br>[[Judy Hopps]]<ref name="JP"/> | |[[Pooh]]<br>[[Piglet]]<br>[[Judy Hopps]]<ref name="JP"/> | ||
|- | |- | ||
|{{nihongo|'''{{a|Strength Boost III}}'''|アタックアップⅢ|<br>Atakku Appu Ⅲ|lit. "Attack Up III"}} | |rowspan="2"|{{nihongo|'''{{a|Strength Boost III}}'''|アタックアップⅢ|<br>Atakku Appu Ⅲ|lit. "Attack Up III"}} | ||
|6 | |6 | ||
| | |All | ||
|??? | |??? | ||
|[[Sebastian]] | |[[Sebastian]] | ||
|- | |||
|3 | |||
|All | |||
|??? | |||
|[[Ariel & Flounder]] | |||
|- | |- | ||
|{{nihongo|'''{{a|Strength Boost III & Curaga}}'''|アタックアップⅢ EX|<br>Atakku Appu ⅢEX|lit. "Attack Up III EX"}} | |{{nihongo|'''{{a|Strength Boost III & Curaga}}'''|アタックアップⅢ EX|<br>Atakku Appu ⅢEX|lit. "Attack Up III EX"}} |