Avatar Parts: Difference between revisions
Line 281: | Line 281: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Gold Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Gold Crown.png|50x50px]]||M||1||Rare Enemy Perk +4||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | |{{nihongo|'''Gold Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Gold Crown.png|50x50px]]||M||1||Rare Enemy Perk +4||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Gold Crown: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Gold Crown.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Perk +4||—||Party Ranking: 05/22/17-05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Gold Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Gold Crown.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Perk +10||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | |{{nihongo|'''Gold Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Gold Crown.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Perk +10||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | ||
Line 293: | Line 295: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Silver Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Silver Crown.png|50x50px]]||M||1||Rare Enemy Perk +2||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | |{{nihongo|'''Silver Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Silver Crown.png|50x50px]]||M||1||Rare Enemy Perk +2||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Silver Crown: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Silver Crown.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Perk +5||—||Party Ranking: 05/22/17-05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Silver Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Silver Crown.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Perk +5||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | |{{nihongo|'''Silver Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Silver Crown.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Perk +5||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | ||
Line 305: | Line 309: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Bronze Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||M||1||—||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | |{{nihongo|'''Bronze Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||M||1||—||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Bronze Crown: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||M||1||—||—||Party Ranking: 05/22/17-05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Bronze Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||M||1||—||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | |{{nihongo|'''Bronze Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||M||1||—||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | ||
Line 385: | Line 391: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Gold Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Gold Crown.png|50x50px]]||F||1||Rare Enemy Perk +4||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | |{{nihongo|'''Gold Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Gold Crown.png|50x50px]]||F||1||Rare Enemy Perk +4||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Gold Crown: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Gold Crown.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Perk +10||—||Party Ranking: 05/22/17-05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Gold Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Gold Crown.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Perk +10||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | |{{nihongo|'''Gold Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Gold Crown.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Perk +10||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | ||
Line 397: | Line 405: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Silver Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Silver Crown.png|50x50px]]||F||1||Rare Enemy Perk +2||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | |{{nihongo|'''Silver Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Silver Crown.png|50x50px]]||F||1||Rare Enemy Perk +2||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Silver Crown: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Silver Crown.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Perk +5||—||Party Ranking: 05/22/17-05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Silver Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Silver Crown.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Perk +5||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | |{{nihongo|'''Silver Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Silver Crown.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Perk +5||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | ||
Line 409: | Line 419: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Bronze Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||F||1||—||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | |{{nihongo|'''Bronze Crown: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||F||1||—||—||Party Ranking: 04/24/17-04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Bronze Crown: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||F||1||—||—||Party Ranking: 05/22/17-05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Bronze Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||F||1||—||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | |{{nihongo|'''Bronze Crown: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Bronze Crown.png|50x50px]]||F||1||—||—||Party Ranking: 11/21/16-11/27/16 | ||
Line 434: | Line 446: | ||
!bgcolor=#c0c0c0 align="center" style="font-size:12px" width="30%"|Obtained | !bgcolor=#c0c0c0 align="center" style="font-size:12px" width="30%"|Obtained | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''White Rabbit: Glasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:White Rabbit-A-Glasses-M.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +5||White Rabbit||[[White Rabbit]] (30) | |{{nihongo|'''White Rabbit: Glasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:White Rabbit-A-Glasses-M.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +5||White Rabbit||[[White Rabbit]] ♂ (30) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Summer Sunglasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Vacation Resort-A-Summer Sunglasses.png|50x50px]]||M||1||—||Vacation Resort||[[Vacation Resort]] (100) | |{{nihongo|'''Summer Sunglasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Vacation Resort-A-Summer Sunglasses.png|50x50px]]||M||1||—||Vacation Resort||[[Vacation Resort]] (100) | ||
Line 442: | Line 454: | ||
|{{nihongo|'''Summer Mickey: Sunglasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Mickey-A-Sunglasses.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +3||Summer Mickey||Coliseum Ranking: August 2016 | |{{nihongo|'''Summer Mickey: Sunglasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Mickey-A-Sunglasses.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +3||Summer Mickey||Coliseum Ranking: August 2016 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Vampire: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Vampire-A-Mask.png|50x50px]]||M||1||—||Vampire||[[Vampire]] (100) | |{{nihongo|'''Vampire: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Vampire-A-Mask.png|50x50px]]||M||1||—||Vampire||[[Vampire]] ♂ (100) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Timothy Mouse: Whiskers'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Timothy Mouse-A-Whiskers.png|50x50px]]||M||1||—||Timothy Mouse||[[Timothy Mouse]] (50) | |{{nihongo|'''Timothy Mouse: Whiskers'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Timothy Mouse-A-Whiskers.png|50x50px]]||M||1||—||Timothy Mouse||[[Timothy Mouse]] ♂ (50) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''KH 3D Sora: Funny Glasses ♂'''|kana|<br>romaji}}||[[File:KH 3D Sora | |{{nihongo|'''KH 3D Sora: Funny Glasses ♂'''|kana|<br>romaji}}||[[File:A-KH 3D Sora Funny Glasses.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +3||—||[[KH 3D Sora: Party hat & Funny Glasses]] (100) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aries'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aries-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 03/20/17 - 03/26/17 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aries'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aries-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 03/20/17 - 03/26/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 04/24/17 - 04/30/17 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 04/24/17 - 04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 05/22/17 - 05/286/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Scorpio'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Scorpio-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 11/07/16 - 11/13/16 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Scorpio'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Scorpio-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 11/07/16 - 11/13/16 | ||
Line 456: | Line 470: | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 12/05/16 - 12/11/16 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 12/05/16 - 12/11/16 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Capricorn'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Capricorn-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Capricorn'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Capricorn-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 01/09/17 - 01/15/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aquarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aquarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: ??? | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aquarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aquarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: ??? | ||
Line 462: | Line 476: | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Pisces'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Pisces-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 02/20/17 - 02/26/17 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Pisces'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Pisces-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||M||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 02/20/17 - 02/26/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''White Rabbit: Glasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:White Rabbit-A-Glasses-F.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +5||White Rabbit||[[White Rabbit]] (30) | |{{nihongo|'''White Rabbit: Glasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:White Rabbit-A-Glasses-F.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +5||White Rabbit||[[White Rabbit]] ♀ (30) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Class President: Glasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Class President-A-Glasses-F.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +5||Class President||Party Ranking: 09/05/16 - 09/11/16 | |{{nihongo|'''Class President: Glasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Class President-A-Glasses-F.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +5||Class President||Party Ranking: 09/05/16 - 09/11/16 | ||
Line 468: | Line 482: | ||
|{{nihongo|'''Summer Minnie: Sunglasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Minnie-A-Sunglasses.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +3||Summer Minnie||Coliseum Ranking: August 2016 | |{{nihongo|'''Summer Minnie: Sunglasses'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Minnie-A-Sunglasses.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +3||Summer Minnie||Coliseum Ranking: August 2016 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Timothy Mouse: Whiskers'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Timothy Mouse-A-Whiskers.png|50x50px]]||F||1||—||Timothy Mouse||[[Timothy Mouse]] (50) | |{{nihongo|'''Timothy Mouse: Whiskers'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Timothy Mouse-A-Whiskers.png|50x50px]]||F||1||—||Timothy Mouse||[[Timothy Mouse]] ♀ (50) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''KH 3D Sora: Funny Glasses ♀'''|kana|<br>romaji}}||[[File:KH 3D Sora | |{{nihongo|'''KH 3D Sora: Funny Glasses ♀'''|kana|<br>romaji}}||[[File:A-KH 3D Sora Funny Glasses.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +3||—||[[KH 3D Sora: Party hat & Funny Glasses]] (100) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aries'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aries-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 03/20/17 - 03/26/17 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aries'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aries-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 03/20/17 - 03/26/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 04/24/17 - 04/30/17 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Taurus'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Taurus-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 04/24/17 - 04/30/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Gemini'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Gemini-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 05/22/17 - 05/28/17 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Scorpio'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Scorpio-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 11/07/16 - 11/13/16 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Scorpio'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Scorpio-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 11/07/16 - 11/13/16 | ||
Line 480: | Line 496: | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 12/05/16 - 12/11/16 | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Sagittarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Sagittarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: 12/05/16 - 12/11/16 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Capricorn'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Capricorn-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Capricorn'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Capricorn-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Raid Boss Ω Perk +10||—||Solo Ranking: 01/09/17 - 01/15/17 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aquarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aquarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: ??? | |{{nihongo|'''Chirithy Charm: Aquarius'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Aquarius-A-Chirithy Charm.png|50x50px]]||F||1||Item Drop Perk +6||—||Solo Ranking: ??? | ||
Line 498: | Line 514: | ||
|{{nihongo|'''Snowman: Head'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Snowman-A-Head.png|50x50px]]||M||1||—||Snowman||[[Snowman]] (20) | |{{nihongo|'''Snowman: Head'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Snowman-A-Head.png|50x50px]]||M||1||—||Snowman||[[Snowman]] (20) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Halloween Sora: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Halloween Sora-A-Mask.png|50x50px]]||M||1||—||Halloween Sora||{{c|Halloween Sora|Board}} (25) | |{{nihongo|'''Halloween Sora: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Halloween Sora-A-Mask.png|50x50px]]||M||1||—||Halloween Sora||{{c|Halloween Sora|Board}} ♂ (25) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Ninja: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Ninja-A-Mask.png|50x50px]]||M||1||—||Ninja||[[Ninja]] (50) | |{{nihongo|'''Ninja: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Ninja-A-Mask.png|50x50px]]||M||1||—||Ninja||[[Ninja]] (50) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Spring Donald: Earrings'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Spring Donald-A-Earrings.png|50x50px]]||M||1||—||Spring Donald||[[Spring Donald]] (0) | |{{nihongo|'''Spring Donald: Earrings'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Spring Donald-A-Earrings.png|50x50px]]||M||1||—||Spring Donald||[[Spring Donald]] (0) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Arabian Amethyst: Earrings'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Arabian Amethhyst-A-Earrings.png|50x50px]]||F||1||—||Arabian Amethyst||[[Arabian Amethyst]] (20) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Snowwoman: Head'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Snowwoman-A-Head.png|50x50px]]||F||1||—||Snowwoman||[[Snowwoman]] (20) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Halloween Sora: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Halloween Sora-A-Mask.png|50x50px]]||F||1||—||Halloween Sora||{{c|Halloween Sora|Board}} ♀ (25) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Kunoichi: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Kunoichi-A-Mask.png|50x50px]]||F||1||—||Kunoichi||[[Kunoichi]] (50) | |{{nihongo|'''Kunoichi: Mask'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Kunoichi-A-Mask.png|50x50px]]||F||1||—||Kunoichi||[[Kunoichi]] (50) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Disco: Earrings'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Disco-A-Earrings.png|50x50px]]||F||1||—||Disco||[[Disco]] (650) | |{{nihongo|'''Disco: Earrings'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Disco-A-Earrings.png|50x50px]]||F||1||—||Disco||[[Disco]] ♀ (650) | ||
|}</div><div class="tabbertab" title="Chest A" style="float: right; background-color:white"> | |}</div><div class="tabbertab" title="Chest A" style="float: right; background-color:white"> | ||
{|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px" align="center" width=800px | {|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px" align="center" width=800px | ||
Line 517: | Line 539: | ||
!bgcolor=#c0c0c0 align="center" style="font-size:12px" width="20%"|Set | !bgcolor=#c0c0c0 align="center" style="font-size:12px" width="20%"|Set | ||
!bgcolor=#c0c0c0 align="center" style="font-size:12px" width="30%"|Obtained | !bgcolor=#c0c0c0 align="center" style="font-size:12px" width="30%"|Obtained | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Thumper: Fur'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Thumper-A-Fur.png|50x50px]]||M||1||—||Thumper||[[Thumper]] (25) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Summer Mickey: Bag'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Mickey-A-Bag.png|50x50px]]||M||1||—||Summer Mickey||[[Summer Mickey]] (50) | |{{nihongo|'''Summer Mickey: Bag'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Mickey-A-Bag.png|50x50px]]||M||1||—||Summer Mickey||[[Summer Mickey]] (50) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Miss Bunny: Fur'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Miss Bunny-A-Fur.png|50x50px]]||F||1||—||Miss Bunny||[[Miss Bunny]] (25) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Summer Minnie: Bag'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Minnie-A-Bag.png|50x50px]]||F||1||—||Summer Minnie||[[Summer Minnie]] (50) | |{{nihongo|'''Summer Minnie: Bag'''|kana|<br>romaji}}||[[File:Summer Minnie-A-Bag.png|50x50px]]||F||1||—||Summer Minnie||[[Summer Minnie]] (50) |