Booster: Difference between revisions
Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.60||[[Starlight Booster]]||rowspan="3"|09/17/18 - 09/30/18||rowspan="3"|09/30/18 | |[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.60||[[Starlight Booster]]||rowspan="3"|09/17/18 - 09/30/18||rowspan="3"|09/30/18 | ||
|- | |||
|[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.30||[[Starlight Booster]] | |||
|- | |||
|[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.10||[[Starlight Booster]] | |||
|- | |||
|[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.60||[[Starlight Booster]]||rowspan="3"|01/01/19 - 01/13/19||rowspan="3"|01/31/19 | |||
|- | |- | ||
|[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.30||[[Starlight Booster]] | |[[File:Starlight Booster KHUX.png|20px]] Starlight Booster +0.30||[[Starlight Booster]] |