Login Bonus: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 184: | Line 184: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 5000 Jewels || Login Bonus: 01/01/20 - 02/01/20 | | [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 5000 Jewels || Login Bonus: 01/01/20 - 02/01/20 | ||
|- | |||
| [[File:Jewel KHUX.png|45x45px]] 4800 Jewels || Login Bonus: 01/23/20 - 03/01/20 | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |