Stats: Difference between revisions
Line 165: | Line 165: | ||
|'''LV 37'''||+10||'''460'''||+12||'''337'''||+11||'''417'''||+9||'''425'''||+10||'''379'''||1,794,200||13,372,800 | |'''LV 37'''||+10||'''460'''||+12||'''337'''||+11||'''417'''||+9||'''425'''||+10||'''379'''||1,794,200||13,372,800 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 38'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||2, | |'''LV 38'''||+10||'''470'''||+12||'''349'''||+11||'''428'''||+9||'''434'''||+10||'''389'''||2,050,220||15,423,020 | ||
|- | |||
|'''LV 39'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||2,342,520||17,765,540 | |||
|} | |} | ||