Stats: Difference between revisions
m →LV |
|||
Line 173: | Line 173: | ||
|'''LV 41'''||+10||'''500'''||+14||'''387'''||+12||'''462'''||+7||'''459'''||+10||'''419'''||3,054,960||23,495,600 | |'''LV 41'''||+10||'''500'''||+14||'''387'''||+12||'''462'''||+7||'''459'''||+10||'''419'''||3,054,960||23,495,600 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 42'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''|| | |'''LV 42'''||+10||'''510'''||+14||'''401'''||+12||'''474'''||+7||'''466'''||+10||'''429'''||3,489,100 ||26,984,700 | ||
|- | |||
|'''LV 43'''||+10||'''520'''||+14||'''415'''||+12||'''486'''||+7||'''473'''||+10||'''439'''||3,984,520 ||30,969,220 | |||
|- | |||
|'''LV 44'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||4,548,220 ||35,517,440 | |||
|} | |} | ||