(Intermediate) Raid Time!: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 95 banner KHUX.png|200px]]||10/05/20 - 10/11/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Int.|Wicked Spider}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 95 banner KHUX.png|200px]]||10/05/20 - 10/11/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Int.|Wicked Spider}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 96 banner KHUX.png|200px]]||10/12/20 - 10/18/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Forest Clearing||{{b||Intermediate|Hocus Pocus}}[[Category:Hocus Pocus Quests]] | |||
|} | |} | ||