(Epic) Raid Time!: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||04/26/21 - 04/30/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Epic|Darkside}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 118 banner KHUX.png|300px]]||04/26/21 - 04/30/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Fountain Square||{{b||Epic|Darkside}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 119 banner KHUX.png|300px]]||05/01/21 - 05/09/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Epic|Trickmaster}} | |||
|} | |} | ||