Stats: Difference between revisions
Line 171: | Line 171: | ||
|'''LV 40'''||+10||'''490'''||+12||'''373'''||+11||'''450'''||+9||'''452'''||+10||'''409'''||2,675,100||20,440,640 | |'''LV 40'''||+10||'''490'''||+12||'''373'''||+11||'''450'''||+9||'''452'''||+10||'''409'''||2,675,100||20,440,640 | ||
|- | |- | ||
|'''LV 41'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||3, | |'''LV 41'''||+10||'''500'''||+14||'''387'''||+12||'''462'''||+7||'''459'''||+10||'''419'''||3,054,960||23,495,600 | ||
|- | |||
|'''LV 41'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||.||'''.'''||3,489,100 ||26,984,700 | |||
|} | |} | ||