Chat Phrases: Difference between revisions
m
Added "Happy Halloween!
FaeriMagic (talk | contribs) mNo edit summary |
FaeriMagic (talk | contribs) m (Added "Happy Halloween!) |
||
Line 165: | Line 165: | ||
|{{nihongo|'''Purr...'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 04 KHUX.png]] ||Complete [[Black Cat Tail]] ♂ || October 19, 2018 | |{{nihongo|'''Purr...'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 04 KHUX.png]] ||Complete [[Black Cat Tail]] ♂ || October 19, 2018 | ||
|{{nihongo|'''Meow!?'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Black Cat Tail]] ♀ || October 19, 2018 | |{{nihongo|'''Meow!?'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Black Cat Tail]] ♀ || October 19, 2018 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Happy Halloween!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 13 KHUX.png]] ||Complete [[Black Cat Tail]] || October 19, 2018 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''It's not a dream.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 01 KHUX.png]] ||Complete ??? || ??? | |{{nihongo|'''It's not a dream.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 01 KHUX.png]] ||Complete ??? || ??? |