Stats: Difference between revisions
→LV
(→LV) |
|||
Line 134: | Line 134: | ||
|- | |- | ||
|'''LV 22'''||+10||'''310'''||+10||'''173'''||+10||'''260'''||+14||'''248'''||+10||'''229'''||216,000||1,045,100 | |'''LV 22'''||+10||'''310'''||+10||'''173'''||+10||'''260'''||+14||'''248'''||+10||'''229'''||216,000||1,045,100 | ||
|- | |||
|'''LV 23'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 24'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 25'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 26'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 27'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 28'''||+10||.||+10||.||+10||.||+14||.||+10||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 29'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 30'''||+10||.||+10||.||+10||.||+14||.||+10||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 31'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||. | |||
|- | |||
|'''LV 32'''||.||.||.||.||.||.||.||.||.||.||920,300||. | |||
|} | |} | ||